Home BlogProjekt 365 #9 Wiem, że tęsknisz za tym, jak było!

#9 Wiem, że tęsknisz za tym, jak było!

by Natalia Gmyrek

To zdjęcie w projekcie 365 chciałam dedykować mojemu mężowi Mariuszowi! Dziś miałam pisać zupełnie o czym innym. Jednak coś w środku, gdzieś głęboko we mnie, zadecydowało inaczej. Może to ten siódmy rok razem. Siódemka to moja szczęśliwa liczba. Tak samo jak trzynastka! A dziś przecież jest trzynasty!

To zdjęcie naszego Stasia chciałam zadedykować Tobie kochanie! Wiem, że gorąco kibicujesz mojej pasji do fotografii, że mnie wspierasz, żebym przekuła ją w pracę. Motywujesz mnie, żebym robiła codziennie zdjęcie nawet wtedy, kiedy nie mam na to siły. Dziękuję!

Wiem, że za Nim tęsknisz!

Wiem, że tęsknisz! Tęsknisz za tym jak było, nim Twój tata odszedł. Wiem, że wciąż nie pogodziłeś się z jego stratą! Wiem też, że Stasio bardzo Ci Go przypomina. Że mieszkanie, w którym jesteśmy, też Ci Go przypomina. Rozumiem, że czasami chwytasz za telefon i próbujesz do Niego zadzwonić. Kiedy Franek mówi, że dziadek poszedł do Pana Jezuska, naprawdę bardzo staram się zapewniać Cię, że jest mu tam dobrze. Że już nie cierpi.

Wiem, że tęsknisz za tym jak było. Za wspólnym grzebaniem przy aucie z tatą. Za marudzeniem, jak to kiedyś było lepiej 🙂 Za gromadzeniem gratów, narzędzi, kabli i śrubek w trzech piwnicach. I nawet nie przeszkadza mi tak bardzo to, że nie ma tam dla mnie miejsca na słoiki 😀

Chociaż go tu nie ma, to jest!

Wiem, że czasem trafia Cię jasna cholera i jesteś zły na cały świat. Wiem to! Wszystko rozumiem. Czasami bardziej się staram zrozumieć, niż naprawdę wiem o co tu chodzi.

Wiem, że tęsknisz, za tym jak było! Dlatego spójrz na Stasia. Na to zdjęcie, na którym majsterkuje przy głośniku dziadka. Przypomnij sobie, jak ciągle go stąd odganiasz :p Pomyśl o tym, jaki jest do Niego podobny. I postaraj się uwierzyć mi na słowo, że chociaż Go tu nie ma, to jest!
Kocham Cię!
Dziękuje Ci za ten kolejny, wspólny i jakże długi rok!
Zdjęcie zrobiłam specjalnie dla Ciebie! Bardzo chciałam, żeby było takie, jak kiedyś było <3

#9 Wiem, że tęsknisz za tym, jak było!
Projekt 365- Natalia Gmyrek

You may also like

Leave a Comment

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Pewnie nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj