fbpx
Home BlogFOTO Albumy Crystal Albums w mojej ofercie

Albumy Crystal Albums w mojej ofercie

by Natalia Gmyrek

Czym są albumy fotograficzne od Crystal Albums?

Albumy fotograficzne to przede wszystkim wspaniała pamiątka. Jestem sentymentalna i to bardzo! Uwielbiam siadać na kanapie z kubkiem herbaty i przeglądać moje albumy. Dotykać okładki, przekładać sztywne karty z nadrukowanymi wspomnieniami. To nie jest tak, że to są tylko zdjęcia. Te obrazy przywołują do mnie emocje, przypominają mi zapachy kwiatów, których woń otaczała mnie podczas fotografowania w parku. Przypominają smak lodów, które lizałam w trakcie sesji brzuszkowej. Kiedy oglądam te zdjęcia pamiętam jak się wtedy czułam, słyszę śmiech Franka, kiedy chlapaliśmy się wodą przed obiektywem fotografa, który wówczas robił nam zdjęcia.

Te albumy to ciepło, miłość, uczucia. Te albumy to życie, nasze życie. To czas, który przemija. Pamięć, która czasem szwankuje i mnie zawodzi. To miłość, która mnie otacza i wypełnia. Nigdy mi się nie znudzą. Dla mnie albumy od Crystal Albums są magiczne.Dlaczego wybieram Crystal Albums?

Crystal Albums to marka rodzinna! Stworzona przez Andrzeja i Margo Słowik. Urzekli mnie swoją osobowością, ciepłem, podejściem do nas fotografów. To, co zasługuje na szczególne uznanie to JAKOŚĆ. Piszę to z premedytacją wielkimi literami. Ponieważ jakość w Crystal Albums jest niesamowita. Kryształki, bo tak pieszczotliwie mówimy na ekipę Crystal Albums, RĘCZNIE oprawiają dla nas fotografów albumy w różnego rodzaju tkaniny. Pilnują, aby jakość druku byłą najwyższa. Sprawdzają projekty naszych personalizacji na okładkach. A wszystko po to, aby nasi klienci byli zachwyceni, zafascynowani i zaczarowani. Wszystko po to, abyś Ty też doświadczał tego samego, co ja, kiedy biorę swój album do ręki.

Największym wielbicielem albumów w naszym domu jest Franek! Tak! Nie ja , tylko mój syn. Potrafi je oglądać kilka razy dziennie. Sam przychodzi i prosi, żeby mu je pokazać. Uwielbia te welurowe oprawy, często siada i mizia je małym rączkami. Też to uwielbiam. W dodatku wspólne oglądanie zdjęć nas do siebie zbliża. Uważam też, że jest to bardzo korzystne dla rozwoju emocjonalnego, tego przyszłego mężczyzny.

Dlatego wybieram Crystal Albums.Jak zamówić album?

Album zamówisz u mnie. Skorzystaj z formularza kontaktowego na dole. Crystal Albums to marka obsługująca wyłącznie profesjonalnych fotografów. Dlatego sam nie zamówisz albumu bezpośrednio od nich. Lecz takim dobrem trzeba się dzielić, dlatego ja zaprojektuję taki album dla Ciebie i Twojej rodziny. Stworzę z Waszych zdjęć przepiękną historię. Dopilnuję zamówienia u kryształków, następnie pięknie opakuję i przekażę Ci Twoje wspomnienia w zupełnie nowej odsłonie. Wypełnij formularz kontaktowy na dole tej strony i zamów swój album od Crystal Albums.

Skąd wziąć zdjęcia do albumu?

Najlepsza droga do wspaniałych zdjęć, pięknych wspomnień i fantastycznej jakości rejestrowanych obrazów, to sesja zdjęciowa u mnie. Fotografuję śluby, chrzty, pary, miłość, uczucia, narodziny, pasje, jedzenie i wszystko to, co mnie kręci. Napisz do mnie, wybierzemy dogodny termin i umówimy się na sesję zdjęciową. Jeśli planujesz zaprosić mnie na swój ślub, jako fotografa, zrób to możliwie szybko, aby Twój termin był jeszcze wolny.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy się umówić na sesję zdjęciową, mogę zaprojektować album ze zdjęć, które już posiadasz. Mogą być to zdjęcia gromadzone przez wiele lat, które nigdy nie doczekały się godnej dla nich oprawy. Może masz zdjęcia ze swojego ślubu, ale Twój fotograf nie zaoferował Ci albumu! Nic prostszego. Wyślij do mnie zdjęcia, a ja taki album dla Was stworzę. A może nie mieliście fotografa na ślubie, a cały ślubny materiał, to zdjęcia z telefonów i aparatów od gości weselnych! Nie martw się, wyślij do mnie zdjęcia, a ja nadam im podobny styl, wprowadzę podstawową korektę, tak, aby wyglądały możliwie najlepiej. I zaprojektuję dla Was piękny album. Możliwości jest ogrom! Jedyne do nas dzieli od zrealizowania pomysłów, to kontakt. Wyślij do mnie wiadomość. Powiedz, jaki masz pomysł. Albo podziel się swoimi oczekiwaniami, a ja Ci powiem, co razem możemy stworzyć!

Ile zdjęć mieści się w albumie?

Ilość zdjęć w albumie zależy od projektu, jaki dla Was przygotuję. Podstawowy album zawiera 10 kart. Jedna karta, to zadrukowane pole, które widzisz po otwarciu albumu. Każda karta zgina się na pół wzdłuż grzbietu albumu. Na dziesięciu kartach jestem w stanie umieścić około 40 zdjęć. Jednak kluczową rolę odgrywa tu warstwa wizualna i merytoryczna. Album musi się dobrze oglądać i musi on przedstawiać Waszą historię. Więc nie kieruję tym, aby w albumie upchnąć jak najwięcej kadrów, a tym, aby był on dla Was wyjątkową pamiątką, którą raz, że chętnie będziecie oglądać sami, a dwa, że będziecie chcieli się nim chwalić bliskim i znajomym. W moich albumach na 10 kartach przeważnie znajduje się 30 fotografii.


Jak spersonalizować własny album?

To najfajniejsza część pracy przy albumie. Wasz album będzie ręcznie oprawiony w wybrany przez Was materiał. Do dyspozycji jest ogrom tkanin welurowych, skórzanych, płóciennych i dzieciątkach propozycji kolorystycznych. Można popuścić wodze fantazji.

Wzornik opraw albumów Crystal Albums

Kolejną rzeczą jest grawer na okładce. Możemy na okładkę nanieść dowolną grawerowaną treść. Mogą to być Wasze imiona, ważna data, nazwa miejsca, sentencja… Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Przygotowany przeze mnie projekt, przed wysyłką do druku, czeka na Waszą akceptację. No chyba, że chcecie mieć niespodziankę.

Mój prywatny album zawierający reportaż z chrztu chłopców z grawerem na welurowej oprawie.

Dla przykładu, na własne potrzeby do moich prywatnych albumów zaprojektowałam sobie znak graficzny Rodzinna Księga Gmyrków. Do tego u dołu albumu mieści się grawer Oczekiwanie na Stasia. Ja wiem, że moich rodzinnych albumów będzie przybywać , wraz z ważnymi wydarzeniami w moim życiu. Dlatego każdy kolejny album z nową fotograficzną historią będzie w tym samym rozmiarze, z innym materiałem na okładce, lecz z tym samym grawerowanym wzorem. Co sądzisz o takim pomyśle na personalizację wspomnień?


Ile kosztuje album?

Tak naprawdę, każdy Wasz album do tej pory kosztował zupełnie inaczej. Cena albumu zależy od ilości kart, personalizacji albumu, jego rozmiaru i formy. Do wyboru też macie twarde karty (storyalbum) i nieco bardziej miękkie karty (storybook). Dlatego podanie jednej współmiernej ceny jest niemożliwe. Jednak wiem sama po sobie, że lubię mieć jakiś cenowy punkt zaczepienia, żeby choć orientacyjnie móc wiedzieć o czym rozmawiamy. Dlatego! Omówię orientacyjnie cenę albumu na przykładzie trzech rozmiarów. Rozmiar 30x30cm, 25x25cm i 20×20 cm w różnych konfiguracjach, które zobrazowałam Wam na zdjęciach. Możecie zobaczyć jak wygląda okładka z grawerowanym napisem lub grawerowaną grafiką. Jak wyglądają zaokrąglone rogi i ostre. Starałam się odpowiedzieć na wszystkie pytania, które zrodziły się w mojej głowie, kiedy sama projektowałam i zamawiałam swoje albumy. Jeśli jednak macie jakieś pytania, to koniecznie zostawcie je w komentarzu, będę na bieżąco uzupełniać ten wpis o nowe treści.

Crystal albums okładka z gąbką (różowa) i bez gąbki (musztardowa).
Crystal albums zaokrąglone rogi i ostre rogi albumu.
Crystal albums rozmiary albumów: bordowy 30x30cm, pudrowy róż 25x25cm, musztardowy 20x20cm.

Przykładowa wycena albumów od Crystal Albums

Musztardowy Storybook 20x20cm

 • Rodzaj oprawy: bez gąbki, seria welurowa (velvet)
 • Ilość kart: 10
 • Ilość zdjęć w środku: 30
 • Rodzaj kart: miękkie karty, ostre rogi
 • Rodzaj personalizacji: tekst grawerowany
 • Cena: 350zł

Pudrowo różowy Storyalbum 25x25cm

 • Rodzaj oprawy: z gąbką, seria welurowa (velvet)
 • Ilość kart: 11
 • Ilość zdjęć w środku: 30
 • Rodzaj kart: twarde karty, zaokrąglone rogi
 • Rodzaj personalizacji: wygrawerowany własny projekt graficzny
 • Cena: 490zł

Bordowy Storyalbum 30×30 cm

 • Rodzaj oprawy: z gąbką, seria welurowa (velvet)
 • Ilość kart: 14
 • Ilość zdjęć w środku: 44
 • Rodzaj kart: twarde karty, ostre rogi
 • Rodzaj personalizacji: wygrawerowane moje logo (własna grafika)
 • Cena: 650zł

Na tym przykładzie doskonale widać, że jest wiele zmiennych stanowiących o cenie albumu. Głównymi czynnikami jest rozmiar. Dlatego zapraszam Was do kontaktu. Przygotuję indywidualną wycenę projektu Waszego wspaniałego albumu. Jeżeli potrzebujesz mojej pomocy napisz do mnie na Facebooku, Instagramie lub napisz mail korzystając z formularza kontaktowego. Naprawdę cieszę się, że tu jesteś!

  Opisz jak mogę Ci pomóc z Twoim albumem

  Administratorem danych osobowych jest Natalia Gmyrek. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  You may also like

  Leave a Comment

  Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Pewnie nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj

  Zapisz się do newslettera

  Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

  Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).